Yaşam

Kızılcık Şerbeti 27. Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızılcık Şerbeti, bu hafta 27. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Altın Sinema imzasını taşıyan başarılı yapım, her hafta olduğu gibi bu hafta da seyircilerden tam not almayı başardı. Sevilen dizilerin başrollerini oynayan Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen, karakterleriyle seyirciyi ekrana kilitledi. Her hafta reytingleri alt üst eden Kızılcık Şerbeti serisinin son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Onedio’da!

İşte Kızılcık Şerbeti 27. bölüm izleme ekranı ve son bölüm özeti!

Kızılcık Şerbeti dizisi uyarlama mı?

Yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı sevilen dizi Kızılcık Şerbeti gerçek hayattan esinlenmiştir.

Kızılcık Şerbeti 27. Bölüm Özeti

Kızılcık Şerbeti 27.bölümde Ömer, Kayhan tarafından köşeye sıkıştırıldığı için bütün ailenin ortasında kaldığı bir yemekte Metehan hakkındaki gerçeği itiraf eder.

Metehan’ın hayatı alt üst olur!

Başta Metehan olmak üzere tüm aile öğrendikleri karşısında üzülür. Aldatıldığını hisseden Metehan, Ömer’den uzaklaşır. Ömer ise oğluyla bunu telafi etmeye çalışmaktadır. Bu ortada Kayhan da boş durmuyor ve Metehan’ı kendi tarafına çekmenin yollarını arıyor.

Nursema ve Umut yalnız çıkarlar.

Nişanlandıktan sonra ilk kez dışarı çıkan Nursema ve Umut gittikleri her yerde tatsız bir sürprizle karşılaşırlar. Eski kayınpederleriyle karşılaşan ikili rahatsız olur.

Nilay papağanla evinize gelir.

Nilay, marangoz tarafından dolandırılır. Nilay’ı dolandırıp kaçan marangoz ona bir papağan bırakır. Nilay ise papağanla birlikte gizlice eve girer ve onu odasına saklar. Ancak bu sır çok geçmeden ortaya çıkar.

Doğa ve Alev, izinde!

Doğa’nın Fatih’in ihanetine dair kanıt arayışına Alev de destek olur. Ancak Alev kısa sürede bunun kolay olmayacağını anlar. Alev bir yol ararken Aylin’e yaklaşır.

Aylin her fırsatta Fatih’i köşeye sıkıştırır.

Aylin’in çeşitli oyunlarıyla köşeye sıkışan Fatih, ondan kurtulamaz. Aylin ise hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşmakta ve Fatih’in ondan uzaklaşmasına izin vermemektedir.

Kızılcık Şerbeti 26. Bölüm Özeti: Kızılcık Şerbeti Önceki Bölümde Neler Oldu?

Fatih tarafından kandırıldığını öğrenen Doğa, çocuklarını alıp Fatih’ten ayrılmak için delil aramaktadır. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranarak Aylin ve Fatih’in başına gelenleri kanıtlamaya çalışır. Bu konuda ona yardımcı olan kişi ise Alev’dir.

Bu arada iki ailenin hayatında güzel gelişmeler yaşanıyor. Ömer ve Kıvılcım’ın üzerindeki kara bulutlar dağıldı ve çift evlilik yolunda ilerlemeye başladı. Nilay’ın bebeğinin erkek olduğunu öğrenen aile çok sevinir. Öte yandan Fatih, Aylin’le geçirdiği geceden pişmanlık duymaktadır. Ama şimdi korkunç bir tuzağın içindedir.

Nursema’nın nişan hazırlıkları başlar. Ünal ailesi zor da olsa bu evliliği kabul eder. Umut’un ailesi nişan için İstanbul’a gelmediği için, istek töreninde Sönmez Umut’un yanındadır. İki ailenin ortasında kaldığı keyifli bir gecede Kayhan son bombasını patlatmak için gelen davete katılır. Ömer zor bir karar verir ve tüm aile içinde Metehan’a gerçeği anlatır.

Yalıçapkını 27. Bölüm İzle Ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu