Haber

Bakın Kemal Kılıçdaroğlu’nun finansörü kim!

  •     Haber7-ÖZEL

Kongrede CHP Başkanlık yarışının kaybedilmesi Kemal Kılıçdaroğlu6’lı Masa’nın Ankara’daki ortaklarından biri İYİ Parti, DEVA ve Gelecek Partilerinin genel merkezlerinin bulunduğu Mustafa Kemal Mahallesi’nde ofisi vardı. İstanbul’da ofis tutmak için çalışmalara başladığı belirtilen Kılıçdaroğlu’nun, 62 bin liralık emekli milletvekili maaşıyla bu masrafları karşılayamadığı ve finansmanı nereden sağladığı merak konusu oldu. Haberler7bu sorunun cevabını ortaya çıkardı.

KILIÇDAROĞLU’NUN FİNANSERİ KİMDİR?

KılıçdaroğluÖzellikle kira giderlerinin çok yüksek olduğu bu dönemde, gelecekte parti faaliyetlerini yönlendirmek amacıyla kullanılacağı açıklanan ofislerin finansmanını kimin sağlayacağı merak edilen en büyük soru oldu. Haberler7CHP kaynaklarından edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, Ankara ofisinin finansörü. CHP’li Bülent Kuşoğlusağlar.

Kılıçdaroğluile ilgili Mustafa Kemal Paşa MahallesiCHP’li Kuşoğlu’nun yakın iş adamı arkadaşının bulunduğu makamın Kuşoğlu aracılığıyla Kılıçdaroğlu’na tahsis edildiği belirtiliyor.

KILIÇDAROĞLU’NA UYARI VERİLDİ

Kılıçdaroğlu’na Ankara ve İstanbul ‘de ofis açılması sürecinde parti içinden uyarıların yapıldığı iddia edildi. Bazı partililer Kılıçdaroğlu’na yapılanın yanlış olduğunu söyledi. “Gitme, yapma”ne dedi ama KılıçdaroğluUyarıları dikkate almayarak ofislerin açılmasını sağladığı iddia edildi.

KAYNAK: HABER7

salipazari-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu