Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Turgut Reis Caddesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmasına Başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Turgut Reis Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması başladı. Caddenin deforme olmuş kaldırımları yenileniyor ve 2 kilometrelik alana 2 bin 500 ton sıcak asfalt seriliyor.

antalyaAntalya’nın en işlek caddelerinden biri olan Turgut Reis’te, farklı kurumlar tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sırasında asfaltta hasar meydana gelen ve asfaltta sona gelinen Büyükşehir Belediyesi Teknik İşler Dairesi İmalat İşleri Şube Müdürlüğü tarafından asfalt yenileme çalışması başlatıldı. faydalı ömrü.

2 BİN 500 TON SICAK ASFALT

İş makinaları ve gruplarının yoğun bir şekilde çalıştığı caddenin doğu ve batı kesimlerinde toplam 2 kilometrelik alana 2.500 ton sıcak asfalt döşenecek. Sıcak asfalt çalışmaları tamamlandığında trafik konforu artacak ve vatandaşlar daha kaliteli seyahat edebilecek.

YAN YOLLAR DA YENİLENDİ

Büyükşehir Belediyesi, çalışmalar kapsamında Turgut Reis Caddesi’nde kullanım ömrünü tamamlayan kaldırımları da yenileyecek. Ekipler caddenin doğu ve batı aksında 3 bin metre uzunluğunda 15 bin metrekare kaldırım yenileme çalışması gerçekleştirecek. Sokak esnafı ve mahalle sakinleri Turgut Reis Caddesi’nin asfalt ve kaldırımlarının yenilenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Önder Muhittin Böcek’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Emlak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu