Teknoloji

Piksel grafiklere sahip aksiyon macera oyunu Lunark’ın çıkış tarihi belli oldu

 
Yayıncı WayForward ve geliştirici Canari Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak yandan görüşlü aksiyon macera platform oyunu LUNARK’ın çıkış tarihi belli oldu. Oyun 30 Mart’ta PC için PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden çıkacak. Türkiye fiyatı şu an belli değil.
 
Oyunun fiziksel standart ve koleksiyoncu versiyonları da Limited Run Games aracılığıyla PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürülecek. Oyunun Avrupa fiyatı ise 19.99$ olacak.
 
Piksel grafiklere sahip aksiyon macera oyunu
 
 
 
Totaliter bir rejime karşı bir başkaldırının ortasında geçen Lunark oyununda durumun kaosa sürüklendiğini görebilecek ve bu aksiyona dalabileceğiz. 90’ların klasiklerinden esinlenilen bu oyunda sinematik bir platform deneyimi bizleri bekliyor. Bu piksel grafik oyunda etrafta dolaşabileceğiz, gizemli yerleri keşfedebileceğiz, koşabileceğiz, zıplayabileceğiz ve ateş edebileceğiz.
 
Lunark bize tek oyunculu bir deneyim sunacak ve keşfetmemiz için 12 farklı seviyeyi aktaracak. Oyunda renkli bir sanat tarzı karşımıza çıkacak ve piksel grafiklerle bir maceraya atılacağız. Oyunda arka planda bir hikâye anlatılacak ve bu hikâye orta sahnelerle birlikte desteklenecektir.
 
Lunark’tan yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu