Yaşam

Mike Tyson’dan Messi’yi hedef alan boksöre yanıt: Yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım…

Meksikalı boksör Canelo Alvarez, Meksika formasına bastığı ve ayağıyla ittiği manzaraları yayınlanan futbolcu Lionel Messi’yi hedef aldı. Mike Tyson da Alvarez’e reaksiyon göstererek, “Eğer Messi’ye dokunmaya cüret ederse yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım” dedi.

2022 Dünya Kupası’nda Arjantin Milli Takımı, gruptaki ikinci maçında Meksika’yı 2-0 mağlup ederek birinci puanını aldı. Müsabakanın akabinde Arjantin Ulusal Takımı’nda yer alan futbolcu Lionel Messi’nin yerde bulunan Meksika formasına bastığı ve ayağıyla ittiği manzaraları soyunma odasındaki bir amatör kameraya yansıdı. İmajların toplumsal medyada gündeme gelmesinin akabinde Arjantinli futbolcuya reaksiyon gösterildi.

‘TANRI DUA ETSİN, ONUNLA KARŞILAŞMAYAYIM’

Meksikalı boksör Canelo Alvarez de, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Messi’nin formamızla ve bayrağımızla yerleri temizlediği görüntüleri gördünüz mü? Bırakın onu bulayım. Arjantin’e saygı duyduğum gibi, Meksika’ya da saygı duymalısın! Tanrı’ya dua etsin onunla karşılaşmayayım” tabirleriyle Messi’yi hedef aldı.

‘YILLAR SONRA RİNGE ÇIKMAK ZORUNDA KALIRIM’

Yaşanan bu durumun ardından eski boksör Tyson konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Canelo diye biri Messi’yi tehdit etmiş. Şayet Messi’ye dokunmaya cüret ederse yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu