Yaşam

Kendi Fallen Ağlamaz YENİ BÖLÜM (17. BÖLÜM) ne zaman ve fragmanı ne zaman yayınlandı? Kendin Düşen Ağlamaz yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Kendi düşenler ağlamaz Her perşembe TRT 1’de izleyiciyle buluşuyor. Kendi Düşmüş Ağlamaz 17. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı! Peki yeni bölüm (BÖLÜM 17) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Düşen Ağlamıyor’un yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sevilen dizi Kendi Düsen Ağlamaz her perşembe TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Kendin Düşen Ağlamaz yeni bölümü her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Kendin Düşen Ağlamaz Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

KENDİ DÜŞMESİ VE AĞLAMANIN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

TRT 1 TV’nin sevilen dizisi “Kendi Düsen Ağlamaz” her perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Kendi Düşmüş Ağlamaz” her çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

DÜŞEN VE AĞLAMAYAN OYUNCULAR KİMLERDİR?

Kendi Düşen Ağlamaz’ın oyunculuk ekibinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder ve Eylül Tumbar gibi isimler yer alıyor.

KENDİ KENDİSİNE DÜŞEREK AĞLAMAMASININ SORUNU NEDİR?

Her şey prenses gibi büyüyen tatlı kız Alize ile hayatın tüm zorluklarına göğüs germiş, hayalleri elinden alınan sert genç Serkan’ın tesadüfen karşılaşmasıyla başlar. Alize’nin hayatına doğum gününde giren Serkan, Alize’ye hayat hediyesi mi olacak yoksa onun en büyük sınavı mı olacak? Babasının evlendiğini öğrenen Alize, ona ders vermek için küçük bir oyun oynamak ister ama başına geleceklerden habersizdir. Bir anda kendini bambaşka bir hayatın içinde bulan Alize’nin önünde artık iki yol vardır. Ya oyunu yeni kurallara göre oynayacak ya da havlu atacak.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu