Teknoloji

Japonya’da Geçecek Assassin’s Creed Oyunun İsmi Belli Oldu

Ubisoft, “Red” nicki ile bilinen yeni Assassin’s Creed oyunun ismini açıkladı. Ek olarak fragmanın bu hafta geleceğini de duyurdu.

Ubisoft, Assassin’s Creed hayranlarını çok heyecanlandıracak o açıklamayı yaptı. Şirket, şimdiye kadar Assassin’s Creed Codename Red nicki ile bilinen oyunun isminin ne olacağını duyurdu. Yeni Assassin’s Creed oyunu, “Assassin’s Creed Shadows” ismini verecek. Oyundan ilk görüntüleri bu hafta görmek mümkün olacak.

Ubisoft, Assassin’s Creed Shadows’dan ilk fragmanı 15 Mayıs Çarşamba günü TSİ 19.00’da paylaşılacağını duyurdu. Bu etkileyici fragman, oyuncuların seriden alıştıklarından çok farklı bir ortama gireceğine dair yapıma ilk bakışı atmamızı sağlayacak.

Assassin’s Creed Shadows bizi feodal Japonya dönemlerine götürerek daha önce görmediğimiz bir ortamda geçecek. Paylaşılan posterde elinde bıçak tutarken gördüğümüz yepyeni bir karakteri tanıyacağız. Sızıntılara göre birinin samuray diğerinin ninja olabileceği iki oynanabilir karakter olma ihtimalini göz önüne koyuyor.

Assassin’s Creed Shadows’un; PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapması bekleniyor. Çıkış tarihinin net olmamasıyla birlikte Kasım ayında çıkacağı söylentiler arasında.

goksun-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu