Teknoloji

Doğa temalı yönetim oyunu Terra Nil çıkış tarihi açıklandı

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Free Lives, Terra Nil’in 28 Mart’ta Steam üzerinden PC, Netflix üzerinden iOS ve Android için çıkış yapacağını duyurdu. Terra Nil, doğa temalı bir strateji – yönetim oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Ön sipariş verenler, film müziği ve dijital sanat kitabı içeren Deluxe Edition’a ücretsiz yükseltme alacaklar.
 
Bu oyunda dünyadaki çeşitli küresel sorunlar ele alınmaktadır.
 
 
 
Yeşil alanların yok olması, birçok türün yok olması gibi temalar üzerinde çalışan Terra Nill’in baş tasarımcısı Sam Alfred, yaptığı basın açıklamasında oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu ifade aşağıdaki terimleri içerir:
 
“Gelişimin en başından beri dünyada var olan sorunları Terra Nil üzerinde ele almaya çalıştık. Uzun araştırmalar sonucunda nesli tükenmekte olan yaban hayatı ile ilgilenen bir vakıfla ortaklık kurduk. Bu kapsamda Free Lives ekibi olarak , Terra Nil’den Steam. “Şirketimizdeki her satıştan elde edilen kârın bir kısmını gerçek dünyadaki ekosistemlerimizi korumak için harcayacağız. Böylece karın bir kısmı ortak olduğumuz kuruluşa bağışlanacak.”
 
Terra Nil, dünyadaki çevre sorunlarını ele alan, strateji ve yönetim unsurlarını bünyesinde barındıran bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Terra Nil çıkış tarihi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu