Yaşam

BLAKE LIVELY 2023 MET GALA’DA OLMAYACAK

Blake Lively’nin kırmızı halı stilleri, her zaman dört gözle beklediğimiz ve hayran olduğumuz bir şey. Bu yüzden Lively’nin bu yıl Met Gala’ya katılamayacağını duyduğumuz için çok üzgünüz! New York’ta Tiffany & Co. Mağaza açılışına katılan Lively, People dergisine Met Gala’ya katılmayacağını ancak izleyeceğini söyledi. Lively, 2022 Met Gala stiline övgüye yanıt olarak “Teşekkürler, bu gerçekten çok hoş,” dedi. “Pazartesi günü kanepemde bunu giyeceğim.”

Met Gala’ya katılmama nedenini açıklamayan Lively’nin bu yıl evde kalmayı tercih etmesi şaşırtıcı olmadı. Kısa bir süre önce eşi Ryan Reynolds ile dördüncü bebeğini dünyaya getiren Lively, 2023 Met Gala etkinliğini uzaktan izleyecek.

Hollywood’un en sevilen çiftlerinden Ryan Reynolds ve Blake Lively, 2022 Met Gala’da beğeni topladı. Lively, Özgürlük Anıtı’ndan ilham alan ‘Gilded Glamour’ teması için Atelier Versace’den pembe altın rengi bir tuvalet tercih etti. Reynolds, kocasının tarzına uyan renklerde, Ralph Lauren imzalı koyu kahverengi kadife bir bandeau elbise giymişti.

2021 Met Gala’da Lively ve Reynolds, gecenin “Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between” temasına uyması için mavi bir stil seçti. Kuyruk kısmında mavi tüy detayları olan, ışıltılı altın rengi uzun kollu dantel Atelier Versace elbisesiyle canlı, gerçek bir tanrıça gibi görünüyordu. Reynolds, Lively’nin elbisesinin kuyruğuyla eşleşen mavi kadife papyonlu lacivert bir smokin giymişti.

haberkovancilar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu