Yaşam

Batuhan Karacakaya’nın eski sevgilisinden gündem olacak açıklamalar: Dayak yedim, belgelerim var

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu, geçen yıl Survivor 2022’ye katılarak 3. oldu. Batuhan Karacakaya şiddet iddialarıyla gündeme geldi. Oyuncunun eski sevgilisi Ayşe Aslanpay, Karacakaya’dan şiddet gördüğünü söyleyerek dava açtığını açıkladı.

“DARP OLDUĞUMA DAİR BELGELERİM VAR”

Instagram hesabından yaptığı yazılı açıklamayla şiddete uğradığını söyleyen Ayşe Aslanpay, “Eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’ya yaşadığım bu zorlu süreci şikayet ettim, elimdeki tüm delilleri dosyaya sundum. “Avukatım suç duyurusunda bulunacak. Mental olarak çok yorgunum. Hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte bana destek olan tüm arkadaşlarıma ve avukatlarıma teşekkür ederim.”

BATUHAN KARACAYA: SEVDİĞİM HANIMI KIRMIZIYORUM, SAYGI DUYUYORUM

Aslanpay daha sonra Batuhan Karacakaya’nın şiddeti kabul ettiği bir video yayınladı. Söz konusu videoda Karacakaya, “Bugün 15 Şubat… Sevdiğim kadın Ayşe’yi kırdım. Çok pişmanım. Bahis ne olursa olsun, tartışmanın boyutu ne olursa olsun, ona bir şey yapılsa bile. Ben sevdiğim kadını kırdım bugün itibari ile Ayşe “Benimle ilgili herhangi bir fiziksel zararla ilgili bir konu olduğunda beni bu görselle yargılayabilir. İmajımı her yere yayabilir. Kendimi savunacak tek kelimem bile olmayacak. Yemin ederim ki böyle bir şey bir daha asla olmayacak. Ayşe sevdiğim bir kadın.” ifadesini kullanıyor.

carsibasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu