Yaşam

‘Barışla Hayat’ filminin çekimleri başlıyor

İSTANBUL (İGFA) –Setine 12.00’de başlayacak sinemanın ekibinde Taner Ölmez, Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, Erkan Üçüncü, Arben Akın, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu ve İhtilal Kabacaoğlu yer alıyor. kısa bir süre.

Genç yaşta yaşadığı talihsiz bir kaza sonucu hayallerini kaybeden ancak bir an bile pes etmeyen paralimpik sporcu Barış Telli, okuma provasında oyuncuları ziyaret ederek teşekkürlerini iletti ve başarılar diledi.

Yapımcılığını Dört Hikaye Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ekin Pandır’ın üstlendiği, senaryosunu Caner Erzincan ve Koray Yeltekin’in yazdığı Hayatla Barış’ın çekimleri İstanbul’da yapılacak. Müziklerinde Fahir Atakoğlu gibi kült bir ismin yer alacağı, altı haftada tamamlanması planlanan ve uluslararası standartlarda CGI teknolojisinin kullanılacağı sinemanın Şubat 2024’te seyirciyle buluşması hedefleniyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak sinemaya uyarlanan Hayatla Barış filminin de Berlin Sinema Festivali Premium’da gösterilmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu