Haber

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’den Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir Mitingine Destek Çağrısı

İlçedeki sivil toplum kuruluşlarını, vatandaş ve esnaf kuruluşlarını ziyaret eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 27 Nisan Perşembe günü Balıkesir Kuva-i Nationala Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge takviye daveti yaptı.

Seçim gecesi ülke genelinde bayram havasının yaşanacağını vurgulayan Önder Ergin, “14 Mayıs Perşembe günü prova yapalım. Tüm vatandaşlarımızı bayram yerine dönmeleri için miting alanımıza davet ediyoruz.”

Önder Ergin, 14 Mayıs akşamı Türkiye’nin dört bir yanında bayram havasının yaşanacağını belirterek, “14 Mayıs akşamı, genci yaşlı herkesin merakla beklediği, günün dönüm noktası olacak. geleceğimize daha büyük umutlarla sarılacağız. 15 Mayıs sabahı ülkemiz büyük umutlara uyanacak; Biz buna çok inanıyoruz. Büyük umutlar yaşayacağımız günlere destek olmak amacıyla 13.Cumhurbaşkanı adayımız Cumhuriyet Halk Partimizin Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Nisan Perşembe günü saat 13.00’te Kuva-i Nationala’da yapılacak Balıkesir mitingine katılacak. Ayvalıklı hemşehrilerimizi, esnafımızı, sivil toplum kuruluşlarını temsil eden meydan. ve üyelerine destek vermek amacıyla kurulmuştur. Mitingi şölene dönüştürmek için hep bir arada olalım, herkesi meydanlarda görmek istiyoruz. Birlik ve beraberliğin yaşanacağı bir dayanışma günüdür. 14 Mayıs akşamı seçilecek olan 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, kararan umutları gün ışığına çıkaracaktır.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu