Haber

AK Parti Milletvekili Cem Şahin köy ziyaretlerinde bulundu

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin köy ziyaretlerinde bulundu.

Şahin, önce merkez ilçeye bağlı Pirinç Mahallesi Kahyalar köyüne giderek köylülerle sohbet etti, taleplerini dinledi ve görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Salmanlar, Demirciler, Şenler, Sipahiler ve Karaağaç köylerine giden Şahin, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, İl Genel Meclisi üyeleri ve AK Parti il ​​ve merkez ilçe yöneticileri eşliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Karabük Üniversitesi Rektörü Kırışık, görevini YÖK Başkanı Özvar’dan aldı

Karabük Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fatih Kırışık, Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Görevini Erol Özvar’dan aldı.

Görevini YÖK Lideri Özvar’dan alan Kırışık, “Türkiye Yüzyılı’nda Cumhuriyetimizin 100. yılında bizleri bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Erol Özvar ve YÖK Yürütme Kurulu üyeleri.” ifadesini kullandı.

Özvar, Kırışık’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Başkent EDAŞ, Karabük’te kesintisiz elektrik yatırımlarına devam ediyor

Başşehir Elektrik Dağıtım A.Ş. (EDAŞ), Karabük’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine devam etti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla gerçekleştiren Başkent EDAŞ, müşteri ve analiz odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 6 ayında Karabük’te başarılı işlere imza attı.

Başkent EDAŞ, Karabük’te 1752 adet trafo ve 7764 kilometre hat uzunluğu ile sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti. Ayrıca şehir içi 1222 kilometrelik hattın bakımı da tamamlandı.

Karabük’te 177 binden fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için 36 kilometre yeni kablo döşeyen Başşehir EDAŞ grupları, kentte 447 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 18 adet yeni elektrik panosu, 11 adet trafo ve 1 adet dağıtım merkezinin montajı tamamlandı.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla 7/24 hizmet veren Başşehir EDAŞ, müşterilerine sorularını “www.baskentedas.com.tr”, “Başkent 186 Mobil Uygulaması”, “0(312) 186 00 00” numaralı WhatsApp bildirim hattından sunmaktadır. ve “186” numaralı müşteri hattı. sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu